top of page

İkamet izinleri uzatılmıyor. Çalışma izni alabilirsiniz.


İstanbul’da turizm amaçlı ikamet izinleri uzatılmıyor.


Bilindiği gibi İstanbul Göç İdaresi turizm amaçlı kısa dönem ikamet izinlerinin uzatılmaması noktasında bir tavır değişikliğine gitti. Artık İstanbul’dan daha önce turizm amaçlı kısa dönem ikamet izni alanların uzatma başvuruları reddediliyor yani ikamet izinleri uzatılmıyor. Şimdilik bunu artık kabullenmekten başka bir çare kalmadı.


Peki; şimdi ne yapılabilir?


Eğer farklı bir ikamet izni türüne başvuru şansınız yok ise (aile,öğrenci,vb.) veya kısa dönem ikamet izni almak için turizm amacı dışında farklı bir amaç gösteremiyorsanız ve halen bir iş yerinde veya ev hizmetlerinde çalışıyorsanız;

Bizim önerimiz ikamet izni sürenizin dolmasını beklemeden, bir an önce işvereniniz aracılığı ile çalışma izni almanızdır. Türkiye’deki hayatınıza da bundan sonra çalışma izni ile devam etmenizdir.


Endişe etmeyin gerek ev hizmetlerinde gerekse diğer sektörlerde çalışma izni almak hem çok kolay hem de sanıldığının aksine pahalı değildir.


Yabancı Çalışma izinleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için, bizi çalışma saatleri içinde arayabilirsiniz.


Modum Danışmanlık Çağrı Merkezi : 08505320309


Etiketler;

İkamet izni uzatılmayan yabancılar,ikamet izni red,ikamet izni iptal, çalışma izni biten yabancı, çalışma izni ikamet izni yerine geçer mi, çalışma izni nasıl iptal edilir, çalışma izni olan yabancıların hakları, bağımsız çalışma izni, oturma izni iptal edilir mi, yabancı çalışma izni, ikamet tezkeresi süresi biten yabancı,

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page