top of page

DİYOLOĞUN DEVAMI...

Güvenilir bir eğitim danışmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Modum Danışmanlık uzun süreden beri Türkiye'de yabancılara ikamet izni çalışma izni öğrenci vizesi vs. konularda destek sağlıyor. Eğitim danışmanlığı şirketimizin en genç sektörlerinden biri olsa da biz bu konuda kendimize güveniyor ve bu kutsal görevi hakkıyla yaptığımıza inanıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak yaptığımız işlerle yüzlerle insanın hayatına dokunduk onların yasalara uygun şekilde Türkiye'de barınmasına sebep olduk.

Bizi onların referansıyla daha yakından tanıyabilirsiniz.

Diyoloğun devamı;

 

Öğrenci ikamet izni alınmasında da yanınızdayız,

 

Öğrenci vizesiyle Türkiye'ye gelip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra öğrenci ikamet izni alınması için uğraşmanıza ve ya başka bir danışmanlık şirketi aramanıza gerek yok. Biz bu işlemleri de sizin adınıza gerçekleştireceğiz. İkamet izni bizim uzmanlık alanımız  ve bu süreci sonuna kadar yönlendiriyoruz. Bu işlemin başarısız sonuçlanması sizin eğitim hayatınızı sonlandırabilir. Bu nedenle öğrenci ikamet izninin alınması Modum Danışmanlık olarak bizim en çok önem verdiğimiz konulardan biridir.

 

Aileniz eğitim sürecinde sizi görmek için gelebilir,

 

Türkiye'de eğitim gördüğünüz süre boyunca sizi görmek ve turistik bir ülkeyi gezmek isteyen yakınlarınız mutlaka olacaktır. Vize ve ya vize muhafiyyeti süresinden fazla kalmak isteyen yakınlarınıza ikamet izni alınması noktasında destek sağlıyoruz. Siz yakınlarınıza kavuşmanın, onlar Türkiye'de tatilin keyfini çıkarırken biz yorucu prosedurları sizin adınıza yapıyoruz.

 

Çalışma iznine ihtiyacınız olabilir,

 

Öğrenci olduğunuz dönemde yarı zamanlı olarak ve ya eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye'de kalarak çalışmayı düşünüyorsanız çalışma izni almanız gerekecektir. Bu konuyla ilgili arayış içie girmenize gerek kalmadan Modum Danışmanlık şirketi sizin çalışma izni talebinizi yasalara uygun şekilde gerçekleştiriyor.

 

5 farklı dilde iletişim kurabilen ekibe sahibiz,

 

Sizi en iyi şekilde anlamak ve destek sağlamak için bünyemizde 5 farkli dilde konuşup yazışabilen danışman barındırıyoruz. Tüm talep ve isteklerinizi kendinizi en kolay ifade edebileceğiniz dilde söyleyebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sizi kolaylıkla anlayıp yönlendiriyor. Eğitim gördüğünüz süre boyunca bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Modum Danışmanlık sizin çıktığınız bu yolda en kapsamlı yol haritanız olacaktır. Kısa yoldan hedefe ulaşmak için bizi arayın.

bottom of page