top of page
MEVCUT İKAMET İZNİNİZİ UZATMAK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ...

MODUM DANIŞMANLIK

İKAMET İZİNLERİNİ UZATACAKLARA ÖNEMLİ HATIRLATMALAR...

İkamet izni süre bitiş tarihinden önceki 60. günün başlangıcından itibaren Göç İdaresine e- ikamet sistemi üzerinden ikamet izni süre uzatma başvurusu yapılabilir.

 

Uzatma başvurularında tıpkı  ilk başvuruda olduğu gibi Göç İdaresine ibraz ettiğiniz belgelerin aynısı tekrar hazırlamalı ve randevu gününde Göç İdaresine teslim edilmelidir.  

 

Adres bilgileriniz, medeni haliniz veya pasaport bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmadıysa Göç İdaresine e- ikamet sistemi üzerinden uzatma başvurusu yapılmalı daha sonra, belgelerinizi hazırlayarak  Göç İdaresindeki randevunuzu gitmelisiniz.

İKAMET İZNİNİ UZATMAK İZTEYENLER VİDEOMUZU MUTLAKA İZLEMELİ!!! 

Modum Danışmanlık yabancıların ikamet izni işlemlerinde uzmanlaşmıştır. Binlerce bireysel ve kurumsal müşterimiz gibi iş işten geçmeden ikamet izninizi uzatmak için Modum Danışmanlık'ı tercih edin.

KISA DÖNEM İKAMET İZNİ UZATMA BAŞVURUSU

Mevcut kısa dönem ikamet izninizi uzatmak için ikamet izni bitiş tarihinden 60 gün önce uzatma başvurusu yapabilirsiniz.

AİLE İKAMET İZNİ UZATMA 
BAŞVURUSU

Mevcut aile ikamet izninizi uzatmak için ikamet izni bitiş tarihinden itibaren 60 gün önce uzatma başvurusunda bulunabilirsiniz.

ÖĞRENCİ İKAMET İZNİ UZATMA BAŞVURUSU

Halen öğrenciliğiniz devam ediyorsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız öğrenci ikamet izninizi uzatabilirsiniz.

bottom of page