top of page

TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ ÜNİVERSİTELERDE %25 ve DAHA FAZLA İNDİRİMLER...

 Modum Danışmanlık size iyi bir eğitim danışmanlığının yanısıra temsilcisi olduğumuz üniversitelerde %25 den başlayan indirim oranlarıyla öğrenim görmenize olanak sağlar. 

İNDİRİMLİ FİYATLARLA ÜNİVERSİTE

Günümüzde internetin yaygın kullanılmasıyla insanlar bilgiye çok kolay bir şekilde ulaşıyor. Dünyanın farklı bir noktasındaki her hangi bir kurumla iletişime geçmek bir kaç dakika zamanınızı alıyor. Yurtdışında eğitim almak isteyen genç kitlenin de bilgi için ilk başvurduğu yer tabii ki internet oluyor. Bu yolla Türkiye'deki eğitim sistemi üniversiteler vs. hakkında birden fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu bilgiler kaotik bir şekilde olduğu için kafa karışıklığını da beraberinde getirecek ve sizi içinden çıkamayacağınız bir duruma sokacaktır. Bu noktada danışmanlık almak işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

 

Modum Danışmanlık sektördeki yenilikleri sürekli takip ediyor ve yabancı öğrencilerin isteklerini dikkate alarak onların doğru eğitim planı kurmasında yardımcı oluyoruz. Türkiye'nin en önde gelen üniversiteleriyle anlaşmalar sağladık ve listeyi günden güne büyütüyoruz. Bu da sizi sadece yoğun bilgi akışının içinde kaybolmaktan kurtarmıyor aynı zamanda Modum Danışmanlık farkıyla da %25 den başlayan indirim şansını da kazanmış oluyorsunuz.

bottom of page