top of page

YABANCI ÖĞRENCİLERE ÇOK GENİŞ BİR YELPAZEDE HİZMET VERİYORUZ...

Eğitim seçiminiz geri kalan ömrünüzün tüm rotasını çizebilme gücüne sahiptir. Bu nedenle böyle önemli bir karara varmadan önce mutlaka bir uzman görüşü almalısınız.

PROFESYONEL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Eğer, hayatımızı bir gemiye benzetecek olursak doğru yönde ilerlememiz için kaptan koltuğunda  EĞİTİMİN olması gerekiyor.  Eğitim, seçimimiz  geri kalan bütün ömrümüzün  rotasını çizmek gücüne sahiptir. Bu nedenle böyle bir önemli karara varmadan önce mutlaka bir uzman görüşü alınması önerilmektedir. 

 

Modum Danışmanlık yabancı öğrencilerin bu önemli kararı verebilmesi için rehber niteliğinde bir hizmet sünüyor. Kurumumuz size kaliteli hizmet verebilmek adına  en iyi eğitim standartları uygulanan üniversitelerle anlaşmalar yapıyor, bizzat görüşmeler  gerçekleştirerek bilgi ediniyor. Modum Danışmanlık şirketinin bu alandaki faaliyeti sadece üniversite ve bölüm seçimi ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda vize alınması uçuş planınızın yapılması karşılama konaklama gibi konuları da kapsıyor. Sonsuz seçenekler arasında kaybolmadan amaç ve beklentilerinize göre aynı zamanda bütçenize uygun seçimler yapmanıza olanak sağlıyoruz.

 

Siz de geleceğinizi inşa etme yolunda attığınız bu adımda profesyonel destekten yararlanın.

bottom of page