Özbekistan’dan apostilli doğum ve apostilli bekarlık belgesi getiriyoruz.

24.03.2018

|Göç Danışmanı

 

Özbekistan vatandaşları Türkiye’deki resmi dairelerde işlem yaparlarken, bazen işlemin tamamlanabilmesi için, resmi makamlar kendilerinden Özbekistan’dan getirmeleri gereken Apostilli Doğum ve Bekarlık Belgesi istemektedir.

Bu belgeler daha çok Türk vatandaşları  ile evlilik , ikamet izni veya vize işlemleri sırasında istenilmektedir.

 

Ancak, Türkiye’de bulunan Özbekistan vatandaşları gerek evlilik işlemleri sırasında gerekse diğer resmi dairelere verilmek üzere Özbekistan’dan apostilli doğum belgesi, apostilli bekarlık belgesi veya apostilli sabıka kaydı getirtmek istediklerinde ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar.

 

Çünkü, Kişilerin bu belgelere ihtiyaçları olduklarında sadece bu belgeleri almak için Özbekistan’a gitmeleri maliyetli olduğu kadar gibi bilmeyenler için de süreç uzun zaman alabilmektedir. Bunun yanı sıra Özbekistan’dan getirilen belgelerde hata olursa getirilen belgeler hiç bir işe de yaramamaktadır. Yurt dışından çoğu zaman hatalı getirilen belgeler nedeni ile Özbekistan vatandaşları  resmi dairelerdeki işlemleri sırasında sıkıntı yaşamaktadırlar.  

 

Özbekistan’dan getirmeniz gereken Apostilli Doğum Belgesi, apostilli bekarlık belgesi ya da apastilli sabıka kaydına ihtiyacınız olduğu zaman Modum Danışmanlık Özbekistan’da  bulunan ofisleri aracılığı ile  mümkün olan en kısa sürede ekonomik fiyatlarla hatasız, Apostilli belgelerinizin getirilmesine olanak sağlar.

 

Sorularınız için göç danışmanlarımızı çalışma saatleri içerisinde 0216 706 12 24 arayabilirsiniz.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Türkiye'de Gayrimenkul Alan Yabancılara Vatandaşlık

January 15, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara