top of page

Özbekistan’dan apostilli doğum ve apostilli bekarlık belgesi getiriyoruz.


Özbekistan vatandaşları Türkiye’deki resmi dairelerde işlem yaparlarken, bazen işlemin tamamlanabilmesi için, resmi makamlar kendilerinden Özbekistan’dan getirmeleri gereken Apostilli Doğum ve Bekarlık Belgesi istemektedir.

Bu belgeler daha çok Türk vatandaşları ile evlilik , ikamet izni veya vize işlemleri sırasında istenilmektedir.


Ancak, Türkiye’de bulunan Özbekistan vatandaşları gerek evlilik işlemleri sırasında gerekse diğer resmi dairelere verilmek üzere Özbekistan’dan apostilli doğum belgesi, apostilli bekarlık belgesi veya apostilli sabıka kaydı getirtmek istediklerinde ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar.


Çünkü, Kişilerin bu belgelere ihtiyaçları olduklarında sadece bu belgeleri almak için Özbekistan’a gitmeleri maliyetli olduğu kadar gibi bilmeyenler için de süreç uzun zaman alabilmektedir. Bunun yanı sıra Özbekistan’dan getirilen belgelerde hata olursa getirilen belgeler hiç bir işe de yaramamaktadır. Yurt dışından çoğu zaman hatalı getirilen belgeler nedeni ile Özbekistan vatandaşları resmi dairelerdeki işlemleri sırasında sıkıntı yaşamaktadırlar.


Özbekistan’dan getirmeniz gereken Apostilli Doğum Belgesi, apostilli bekarlık belgesi ya da apastilli sabıka kaydına ihtiyacınız olduğu zaman Modum Danışmanlık Özbekistan’da bulunan ofisleri aracılığı ile mümkün olan en kısa sürede ekonomik fiyatlarla hatasız, Apostilli belgelerinizin getirilmesine olanak sağlar.


Sorularınız için göç danışmanlarımızı çalışma saatleri içerisinde 0216 706 12 24 arayabilirsiniz.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page