Şartlı giriş ne demektir? Şartlı giriş nasıl yapılır?

Yabancı uyruklu kişiler Türkiye’de vize veya vize muafiyeti ile yasal olarak 180 gün içerisinde 90 gün kalabilirler. 180 gün içerisinde 90 günden daha fazla Türkiye’de kalan yabancılar vize ihlali yapmış sayılırlar.


11.04.2014 tarihinde yürürlüğe giren yabancıları koruma kanunun ilgili maddelerine göre vize ihlalinde bulunan yabancı uyruklu kişiler eğer kendi istekleri ile Türkiye’den çıkış yapar ve çıkarken de vize ihlalinde bulundukları sürenin para cezasını hudut kapısında öderlerse bir gün sonra Türkiye’ye şartlı giriş yapabilirler.


Yabancı uyruklu kişiler, bir gün sonra Türkiye’ye tekrar giriş yapmak istediklerinde eğer haklarında farklı bir tahdit kodu bulunmuyor ise 10 gün içerisinde ikamet iznine başvuru yapmaları şartı ile Türkiye’ye giriş yapmalarına izin verilir. Verilen bu izin şartta bağlı olduğu için şartlı giriş denilmektedir.


Vize ihlalinde bulunan yabancılar (kaçak olan) bazen hiçbir araştırma yapmadan sadece para cezası ödeyerek Türkiye’den çıkış yapmakta ve tekrar giriş yapmak istediklerinde de çeşitli problemler ile karşılaşarak büyük sorunlar yaşamakta ve Türkiye’ye giriş yapamamaktadırlar.


Yabancıları koruma kanundan yararlanarak ülkemize legal hale gelmek için şartlı giriş yapmak isteyen yabancılar Türkiye’den çıkmadan önce konuyu derinlemesine araştırmalı ve gerekirse bir göç danışmanından destek almalıdırlar.


Siz de Türkiye’de yasal hale gelmek için bu gün ilk adımı atabilir ekonomik turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.


Her hafta pazartesi günleri avukatlarımız eşliğinde avantajlı fiyatlarla sizi Modum Danışmanlık güvencesiyle sadece altı saatliğine yurt dışına götürüyor ve getiriyor; Türkiye'de ikamet izni almanıza yardımcı oluyoruz.


Şartlı giriş işlemleri için dosya hazırlığından seyahat planına, sonrasında ikamet izni alımından çalışma izni alımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan ve gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak Göç danışmanlarımızla görüşmek için bizi hemen arayabilirsiniz.


Modum Danışmanlık Çağrı Merkezi: 08505320309

Modum Danışmanlık Merkez Ofisimiz: 02167061224

Modum Danışmanlık Mecidiyeköy Ofisimiz: 02129633424
#ŞartlıGirişÇıkış #Vizeİhlali #ŞartlıGirişV84 #V84

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square