top of page

Evlilik vizesi reddedilen Türkmenistan vatandaşları ne yapmalıdır?


Türkiye’ye giriş yasakları nedeni ile evlilik vizesi alarak Türkiye’ye giriş yapmak isteyen Türkmenistan vatandaşlarının evlilik vizesi almak için başvuruları reddedildiğinde Türkmenistan vatandaşları veya eşleri tarafından Çağrı merkezimize çözüm önerisi için her gün çok sayıda telefon gelmektedir.


Son günlerde Türkiye’ye giriş yasağı bulunan Türkmenistan vatandaşlarının Türkmenistan’daki Türkiye temsilciliğine yapılan evlilik vizesi başvuruları genellikle olumsuz değerlendirilmekte ve reddedilmektedir. Çünkü; Göç İdaresi Genel Müdürlüğü yabancı uyruklu bir kişinin deport cezası aldıktan sonra evlilik yapmasını çoğu zaman inandırıcı bulmuyor ve bu nedenle de evlilik vizesi için onay vermiyor.


Ancak Modum Danışmanlık bu güne kadar çıkar karşılığı evlilik yapmamış gerçekten de Türkiye’de aile birlikteliği içerisinde yaşamak için Türk vatandaşları ile resmi evlilik yapmış ancak evlilik vizesi başvuruları reddedilenler Türkmenistan vatandaşlarının evlilik vizesi almalarına olanak sağlamıştır.


Ücretsiz danışmanlık hizmetleri için göç danışmanlarımızı çalışma saatleri içerisinde arayabilir hizmet alabilirsiniz.


Modum Danışmanlık Çağrı Merkezi: 08505320309

Modum Danışmanlık Merkez Ofisimiz: 02167061224

Mecidiyeköy Ofisimiz: 02129633424


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page