Türkiye'deki kaçak yabancılar oturum izni alabilir.

01.01.2017

|Göç Danışmanı

 

Türkiye'ye yasal yollardan giriş yapmış ancak ikamet izni almadan  vize muafiyeti veya vize süresini aşıp vize ihlali yapan  (kaçak kalan) yabancılar yasal olarak ikamet ve çalışma izni alabilirler.

 

Bunun için; vize ihlali olan yabancı uyruklu kişilerin Türkiye'de ikamet izni alabilmeleri için öncelikle vize ihlalinden kaynaklanan para cezalarını ödeyerek kendi istekleri ile hudut kapılarından  çıkış ve ardından bir gün sonra giriş yapmaları gerekmektedir.

 

Türkiye'de vize ihlali olan yabancılar eğer kendi istekleri ile üçüncü bir ülkeye giriş çıkış yapıp, çıkışta da kaçak kaldıkları sürenin cezasını öderlerse bir gün sonra Türkiye'ye şartlı giriş yaparak ikamet izni için göç idaresine başvuruda bulunabilirler. 

 

Siz de Türkiye’de yasal hale gelmek için bu gün ilk adımı atabilir ekonomik turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Her hafta pazartesi günleri avukatlarımız eşliğinde avantajlı fiyatlarla sizi Modum Danışmanlık güvencesiyle sadece altı saatliğine yurt dışına götürüyor ve getiriyor; Türkiye'de ikamet izni almanıza yardımcı oluyoruz.

 

Şartlı giriş işlemleri için dosya hazırlığından seyahat planına, sonrasında ikamet izni alımından çalışma izni alımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan ve gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak Göç danışmanlarımızla görüşmek için bizi hemen arayabilirsiniz...

 

Modum Danışmanlık Çağrı Merkezi: 08505320309

Modum Danışmanlık Merkez Ofisimiz: 02167061224

Modum Danışmanlık Mecidiyeköy Ofisimiz: 02129633424

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Türkiye'de Gayrimenkul Alan Yabancılara Vatandaşlık

January 15, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara